Faza Kwalifikacyjna

Grupa A

 
No Meepo Keep Calm and Babyrage Low Prio Raiders No Dignity
No Meepo 1-1 2-0 0-2
Keep Calm and Babyrage 1-1 2-0 0-2
Low Prio Raiders 0-2 0-2 0-2
No Dignity 2-0 2-0 2-0

 

1. No Dignity 6-0 
2. Keep Calm and Babyrage 3-3
2. No Meepo 3-3
3. Low Prio Raiders 0-6

Grupa B

 
Polish Warriors Hot Shit Bongo Team Sange and Yasha
Polish Warriors 0-2 2-0 0-2
Hot Shit 2-0 0-2 0-2
Bongo Team 0-2 0-2 0-2
Sange and Yasha 2-0 2-0 2-0

 

1.  Sange and Yasha 6-0 
2. Hot Shit 2-4
2. Polish Warriors 2-4
3. Bongo Team 0-6

Grupa C

 
Rak Doto Panika Gejming Bagiety Polish Toast Mafia
Rak Doto 1-1 2-0 2-0
Panika Gejming 1-1
Bagiety 0-2
Polish Toast Mafia 0-2

 

1. Rak Doto 5-1
2. Panika Gejming 1-1
3. Polish Toast Mafia
4. Bagiety 0-2

Grupa D

 
Cebula i Niestrawność Knuciorsy Szczekausy Eccentric eSport low prio warriors
Cebula i Niestrawność 2-0 2-0 2-0
Knuciorsy Szczekausy 0-2 2-0
Eccentric eSport 0-2 2-0
low prio warriors 0-2 0-2 0-2

 

1. Cebula i Niestrawność 6-0
2. Knuciorsy Szczekausy 2-2
2. Eccentric eSport 2-2
3. low prio warriors 0-6

Grupa E

 
Team Napalm NinjaMoviesProductions 5 Twarzy Grabarzy (Old Boys) Boby z Lola
Team Napalm
NinjaMoviesProductions
5 Twarzy Grabarzy
Boby z Lola

 

1. Team Napalm
2. NinjaMoviesProductions
3. 5 Twarzy Grabarzy
4. Boby z Lola

Grupa F

 
Dota2.pl Team Carry deso jungle maidens stare wilki Order of Jesus Christ Knights
Dota2.pl Team
Carry deso jungle maidens
stare wilki
Order of Jesus Christ Knights

 

1. Dota2.pl Team
2. Carry deso jungle maidens
3. stare wilki
4. Order of Jesus Christ Knights

Grupa G

 
UnderTake My first time Pan Sołtys Wieliczka
UnderTake 0-2 0-2 0-2
My first time
Pan Sołtys
Wieliczka

 

1. My first time 2-0
2. Pan Sołtys 2-0
3. Wieliczka 2-0
4. UnderTake 0-6

Grupa H

Team Cheetahy W LEJCIE NAS NIEZATRZYMAJĄ Honorować Identyczne Teledyski
Team Cheetahy
W LEJCIE NAS NIEZATRZYMAJĄ
Honorować Identyczne Teledyski

 

1. Team Cheetahy
2. W LEJCIE NAS NIEZATRZYMAJĄ
3. Honorować Identyczne Teledyski