Faza Kwalifikacyjna

Faza Kwalifikacyjna

Wszystkie mecze fazy kwalifikacyjnej odbędą się w formule BO3. Z każdej grupy wychodzi jedna drużyna, a między zdobywcami drugich miejsc rozlosowane będą trzy Dzikie Karty – poprzez głosowanie na Facebooku. Tym sposobem do Fazy Grupowej przechodzi 14 drużyn (11 z pierwszych miejsc i 3 z Dziką Kartą)

Grupa A

GRUPA A WGPP RmD LS TwoTangos!
Witamy Gay’a Po Przerwie 0-2 0-2 2-0
Rzemieślnicy Doty 2-0 0-2- 2-0
LOŻA SZYDERCÓW 2-0 2-0 2-0
Two Tangos! 0-2 0-2 0-2

 

1. LOŻA SZYDERCÓW 6-0
2. Rzemieślnicy Doty 4-2
3. Witamy Gay’a Po Przerwie 2-4
4. Two Tangos! 0-6

Grupa B

GRUPA B DMA 5TGII TiR NaC
Doom Ma Aceka 0-2 2-0 2-0
5 Twarzy Grabarzy II 2-0 2-1 2-0
Tears in Rain 0-2 1-2 0-2
Not a Chance 0-2 0-2 2-0

 

1. 5 Twarzy Grabarzy II 6-1
2. Doom Ma Aceka 4-2
3. Not a Chance2-4
4. Tears in Rain1-6

Grupa C

_s4_300-perfekcja-v2-0
GRUPA C BTRP SHHH SCiM 3P2.0
Dotaholics 0-2 2-0 2-0
SHHH! 2-0 2-0 2-0
Stary człowiek i może 0-2 0-2 2-0
300 Perfekcja™ v2.0 0-2 0-2 0-2

 

1. SHHH! 6-0
2. Dotaholics 4-2
3. Stary Człowiek i Może 2-4
4. 300 Perfekcja™ v2.0 0-6

Grupa D

_s4_bagiety-reborn
GRUPA D BB INWT BR |A|
Bloody Butchers 0-2 0-2 0-2
In Nymph We Trust 2-0 2-0 2-0
Bagiety Reborn 2-0 0-2 0-2
A S S A S S I N S 2-0 0-2 2-0

 

1. In Nymph We Trust 6-0
2. A S S A S S I N S 4-2
3. Bagiety Reborn 2-4
4. Bloody Butchers 0-6

Grupa E

GRUPA E JS GB PPE 4E
Ja Sam 2-0 2-0 2-0
Good Boys 0-2 2-0 0-2
Polski Pablo Escobar 0-2 0-5 0-2
4mannered+edek 0-2 2-0 2-0

 

1. Ja Sam 6-0
2. 4mannered+edek 4-2
3. Good Boys 2-4
4. Polski Pablo Escobar 0-6

Grupa F

GRUPA F HaveN OB KNUTZ TCH
Hałabała Adventures 0-2 1-2 0-2
ONION BOYS 2-0 2-0 2-0
Knuciorsy Szczekausy 2-1 0-2 0-2
Team Cheetahy 2-0 0-2 2-0

 

1. ONION BOYS 6-0
2. Team Cheetahy 4-2
3. Knuciorsy Szczekausy 2-5
4. Hałabała Adventures 1-6

Grupa G

GRUPA G PV WzW DTG C*C
Primo Victoria 1-2 2-0 0-2
Wierza za wieżą 2-1 2-0 0-2
DotaTeamGG 0-2 0-2 0-2
Curious Cheaters 2-0 2-0 2-0

 

1. Curious Cheaters 6-0
2. Wierza za wieżą 4-3
3. Primo Victoria 3-4
4. DotaTeamGG 0-6

Grupa H

GRUPA H TBT Goon DzD NM
Tebaatusasula 0-2 0-2 0-2
Goon Squadron 2-0 2-0 2-0
Deska za Deską 2-0 0-2 1-2
No Meepo 2-0 0-2 2-1

 

1. Goon Squadron 6-0
2. No Meepo 4-3
3. Deska za Deską 3-4
4. Tebaatusasula 0-6

Grupa I

_s4_cyganskabielawa
GRUPA I NUT TN gypsi [Sklep]
Chestnut’s 2-0 0-2 2-0
Team Napalm 0-2 0-2 0-2
CyganskaBielawa 2-0 2-0 2-0
Sklep Mięsny 0-2 2-0 0-2

 

1. Cyganska Bielawa 6-0 
2. Chestnut’s 4-2
3. Sklep Mięsny 2-2
4. Team Napalm 0-6

Grupa J

GRUPA J Dota2.pl Ubuntu EC PRS
Dota2.pl Team 2-0 1-2 0-0
Ubuntownicy 0-2 0-2 0-2
EZ CLOWNS 2-1 2-0 2-0
Paradoks 0-0 2-0 0-2

 

1. EZ CLOWNS 6-1
2. Dota2.pl Team 3-2
3. Paradoks 2-2
4. Ubuntownicy 0-6

Grupa K

_s4_goon-squad
GRUPA K GS SK KWW EMP
Goon Squad 2-1 0-2 0-2
Siekierezada 1-2 2-1 2-1
Angry Stonogi 2-0 1-2 2-0
Ekipa Mocnego Pier%$&#!3cia 2.0 2-0 1-2 0-2

 

1. Angry Stonogi 5-2
2.  Siekierezada 5-4
3. Ekipa Mocnego Pier%$&#!3cia 2.0 3-4
4. Goon Squad 2-5