Sezon 4

 

Faza Kwalifikacyjna

Mecze Fazy Kwalifikacyjnej będą rozgrywane będą w formule BO3 od 16 stycznia do 5 lutego. Proponowane terminy spotkań znajdziecie tutaj – http://pd2l.eu/sezon-4/rozklad-spotkan/. Po spotkaniu prosimy kapitana zwycięskiej drużyny o przesłanie trzech screenów z wynikami meczów na adres kontakt@pd2l.eu . Maile prosimy tytułować w sposób który pozwoli nam na szybkie rozszyfrowanie, np „Wynik meczu – Grupa A – Drużyna A vs Drużyna B”. Jeśli mecz nie zostanie rozegrany do niedzieli w danym tygodniu, administracja będzie prosiła o podanie powodu i zadecyduje czy mecz będzie uznany za remis (brak punktów dla obu zespołów), walkower (punkt dla jednej z drużyn) lub dyskwalifikację (możliwe jeśli drużyna nie rozegra większej ilości spotkań w fazie).

Zwycięzcy grup awansują do kolejnej fazy rozgrywek. Drugie miejsca w grupie będą uczestniczyć w głosowaniu publiczności na naszym profilu facebookowym. Trzy zespoły z największą ilością głosów  także awansują do Fazy Grupowej.

Faza Grupowa

W Fazie Grupowej podzielimy 28 drużyn na 7 grup drogą losowania.  Wszystkie spotkania będą dwumeczami a terminy spotkań także znajdziecie na stronie http://pd2l.eu/sezon-4/rozklad-spotkan/ .

Do kolejnej fazy awansują zwycięzcy grup oraz zwycięzca pojedynku BO3 pomiędzy wyborem publiczności (głosowanie na facebook’u) oraz wyborem adminów.

Finały – Faza Grupowa

W Fazie Grupowej Finałów podzielimy 8 drużyn na dwie grupy. Wszystkie spotkania będą dwumeczami a terminy spotkań także znajdziecie na stronie http://pd2l.eu/sezon-4/rozklad-spotkan/ .

Pierwsze oraz drugie miejsca grup awansują na fianły LAN podczas Pyrkonu 2017 w Poznaniu.