Światła, kamera, AKCJA!

Wybiegniemy odrobinę w przyszłość, bo mamy NIESAMOWITĄ INFORMACJĘ odnośnie finałów LAN V sezonu Polish Dota 2 League – w tym sezonie odbędą się one 21 i 22 października w Warszawie.

Wiemy, październik jest zimnym miesiącem, ale o to, żeby atmosfera była gorąca zadba E-SPORT TV – dla czterech najlepszych drużyn zbliżającego się sezonu rodzima telewizja esportowa udostępni swoje studio, znajdujące się przy ulicy Inżynierskiej 4, w którym razem stworzymy widowisko, jakiego polska Dota jeszcze nie widziała – transmisja na żywo poza Twitch.tv dostępna będzie też LIVE na ekranach telewizorów!

Samo studio robi nie-sa-mo-wi-te wrażenie, co można było sprawdzić przy okazji GeForce Cup, który odbył się kilka miesięcy temu: centrumprasowe.pap.pl/…/64494,,polski-team-1-zwyciezca-turn…

Nie musimy chyba dodawać, że ‚Nobody has ever done that in the history of (Polish) Dota!’, więc parafrazując klasyka – nadchodzi wiekopomna chwila, Panie i Panowie!

W tym miejscu też bardzo, ale to bardzo duże ukłony w stronę całej ekipy E-SPORT TV z naszej strony za to, że w znaczyn stopniu przykładają się do rozwoju Doty w naszym kraju, you are the MVPs, E-SPORT TV!

Przypominamy, że zapisy do zbliżającego się sezonu rozpoczęliśmy dopiero kilka dni temu i ciągle możecie rejestrować się poprzez formularz dostępny tu:

pd2l.eu/sezon-v/zgloszenia/formularz-zgloszeniowy/

Nie zwlekajcie więc i do dzieła – zapisujcie swoje zespoły – zróbmy razem największe widowisko w historii polskiej Doty!